dietetyk w bydgoszczy tomek skorczewski

O MNIE

Witam serdecznie.

Nazywam się Tomasz Skorczewski. Jestem absolwentem Technologii Żywności i Żywienia Człowieka oraz Dietetyki i Planowania Żywienia. Studia inżynierskie ukończyłem na Uniwersytecie Technologiczno – Przyrodniczym w Bydgoszczy, z kolei pracę magisterską obroniłem na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Były to studia stacjonarne – dzienne.

W roku 2013 i 2014 pracowałem jako nauczyciel praktycznej nauki zawodu w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Karola Libelta w Poznaniu, a także w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Janusza Korczaka, również w Poznaniu.

Uczyłem przedmiotów zawodowych, takich jak:
– podstawy żywienia człowieka,
– technologia gastronomiczna z towaroznawstwem,
– podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej,
– wyposażenie zakładów gastronomicznych,
– zajęcia praktyczne w zawodzie kucharz.

Nauka o żywieniu człowieka jest moją pasją. W życiu kieruję się zasadą, że trzeba robić to co się lubi i tak właśnie czynię. Odnalazłem swoje hobby w młodym wieku, które rozwijałem będąc w szkole średniej, a następnie na studiach. W 3 i 4 klasie Technikum Gastronomicznego nr 1 w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Bydgoszczy, startowałem w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu. Była to XII – 2007/2008 oraz XIII edycja – 2008/2009.

www.olimpiadawiedzyozywieniu.pl/lista_laureatow.php .

Jak zauważyliście ostatnie 10 lat mojego życia, „kręciło się” wokół zagadnień związanych z żywnością. Obecnie zajmuję się odchudzaniem i na tej dziedzinie skupiam wszystkie swoje siły. Jak Państwu wiadomo otyłość czy nadwaga współistnieje z innymi chorobami, np. cukrzycą, nadciśnieniem, miażdżycą i wieloma innymi. Dlatego też nieustannie pogłębiam własną wiedzę (m.in. z żywienia człowieka w stanach chorobowych), czytam książki, czasopisma naukowe i medyczne.

Na stronie www.odchudzanie-skorczewski.pl umieszczam różne artykuły, które tematycznie związane są z odchudzaniem. Każdy zgubiony przez Państwa kilogram, a co z tym się wiąże poprawa samopoczucia i ogólnego stanu zdrowia jest dla mnie powodem do dumy. Będzie mi niezmiernie miło, jeżeli informacje zawarte na mojej stronie, przydadzą się Państwu nawet w niewielkim stopniu. Pragnę podzielić się z Państwem moją wiedzą, a także pomóc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki za pomocą zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Dlaczego warto odwiedzać moją stronę?
Dlaczego warto odchudzać się ze mną?
Dlaczego warto mi zaufać?

Na te pytania Wam nie odpowiem. Poniżej umieszczam zdjęcia, które być może pomogą w rozwiązaniu ewentualnych wątpliwości.
Pozdrawiam serdecznie Tomek Skorczewski.

Tomasz Skorczewski – ZnanyLekarz.pl

Zwycięzca w 2015 roku - certyfikat jakości
Zwycięzca w 2015 roku – certyfikat jakości

Więcej o mnie na stronie zatytułowanej „Odchudzanie Bydgoszcz.”
(w menu po lewej stronie)