skuteczne i zdrowe odchudzanie w bydgoszczy

Odchudzanie Bydgoszcz

Witam serdecznie.

Nazywam się Tomek Skorczewski. Zajmuję się dietetyką, a moim oczkiem w głowie jest odchudzanie. Udzielam porad dietetycznych na terenie Miasta Bydgoszczy. (ul. Ks. Piotra Skargi 3, 85-018 Bydgoszcz). Układane przeze mnie diety mają na celu redukcję masy ciała. Swoją ofertę kieruję głównie do osób z nadwagą i otyłością, ale także dla wszystkich chcących pozbyć się niechcianych kilogramów (np. z okolic brzucha, ud, pośladków i innych partii ciała).

szczupla, wysportowana sylwetka
szczupła sylwetka

Diety odchudzające

opierają się w głównej mierze na zasadach zdrowego żywienia – w niektórych przypadkach stosuję odstępstwa, moim doświadczeniu w prowadzeniu osób z nadmierną masą ciała oraz aktywności fizycznej. W niektórych jednostkach chorobowych:
(- chorób na tle niedoborów pokarmowych np. niedoboru składników mineralnych i witamin,
– w żywieniu w dyslipidemii, nadciśnieniu tętniczym, cukrzycy, dnie moczanowej, osteoporozie,
– w chorobach wątroby, trzustki, nerek, serca.) na dodatkowej suplementacji.

Aktywność fizyczną dostosowuję do waszego stanu zdrowia. Proponuję ćwiczenia aerobowe (np. bieganie) oraz oporowe (z wykorzystaniem obciążenia – siłownia), i wiele innych w zależności od twojego doświadczenia z daną dyscypliną sportu i upodobań.

trening, aktywnosc fizyczna i dieta
trening + dieta = sukces
cwiczenia fizyczne kluczem do osiagniecia wymarzonej wagi
regularne ćwiczenia

Zdrowe odchudzanie

to takie, kiedy chudniemy od 0,5 do 1 kg na tydzień, przy standardowej, przeciętnej masie ciała. (U osób z wysoką procentową zawartością tkanki tłuszczowej w organizmie, ubytek masy ciała może być zdecydowanie większy). Dzięki takiemu postępowaniu zmniejszamy ryzyko ponownego przytycia w przyszłości oraz wystąpienia niechcianego efektu „jojo”.

Poradnia dietetyczna w Bydgoszczy

w której jestem dla Państwa dyspozycji znajduję się w samym centrum miasta na ulicy Ks. Piotra Skargi 3.

Jak umówić się na wizytę?
W celu umówienia konsultacji żywieniowej przejdź do zakładki kontakt i wypełnij znajdujący się tam formularz. W treści wiadomości, jeżeli chcesz, możesz krótko opisać swój „problem”.

Natomiast jeżeli nie Jesteś zainteresowany wizytą, to zachęcam Cię do odwiedzania mojej strony. Dowiesz się tutaj, jak pozbyć się zbędnych kilogramów oraz otrzymasz wiele innych informacji na temat żywienia człowieka.

Skuteczne odchudzanie

niestety nie jest łatwe, albowiem wymaga dużej wiedzy o człowieku i pokarmach, które spożywa. Wiedzę tę możesz zdobyć zupełnie za darmo, a co najważniejsze będzie ona pomocna w codziennym życiu, np. podczas przygotowywania zdrowych posiłków, planowania, układania własnych jadłospisów. Zapoznaj się z artykułami i zacznij już teraz gubić zbędne kilogramy.

Utrata „wagi” powinna być przyjemnością, a nie ciągłymi wyrzeczeniami.

Zapraszam do lektury http://www.odchudzanie-skorczewski.pl/artykuly/

„Czytanie to najlepszy sposób uczenia się.
Czytanie najlepszą nauką
„.
Aleksander Puszkin